Sto lat to za mało!

- Pismo Święte poucza nas, że długie życie jest znakiem bożego błogosławieństwa – powiedział ks. Zbigniew Szewczak, proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego, rozpoczynając 25 sierpnia mszę św. dziękczynną z okazji przypadających dzień później 105 urodzin Stanisławy Bonieckiej, mieszkanki Natolina.

Po nabożeństwie krewni i znajomi jubilatki oraz okoliczni mieszkańcy i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystości przed kościołem.

- Bardzo spokojna, gościnna. Kiedy jeszcze była w lepszej formie, to przyjeżdżała do niej cała rodzina. Przed wojną pracowała w Warszawie, a potem to już całe życie w gospodarstwie – mówił Piotr Kłos, który huczne obchody przygotował wspólnie z żoną Leonardą, bratanicą Stanisławy Bonieckiej. Jubilatce siły nie pozwoliły uczestniczyć w uroczystości, ale z pewnością życzenia i moc serdecznych słów, które pod adresem najstarszej mieszkanki gminy padły przed świątynią, dotarły do niej za pośrednictwem rodziny.


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl