Ambitne plany Chlebni

W przerwie letniej doszło do zmiany trenera w LKS Chlebnia. Dotychczasowego szkoleniowca Janusza Klimczewskiego zastąpił Robert Brudziński. W poprzednim sezonie klub dość przeciętnie zaprezentował się w rozgrywkach ligi okręgowej, nic więc dziwnego, że teraz powszechnie liczy się na więcej niż tylko obrona przed degradacją. Kadrę zespołu uzupełniło kilku piłkarzy: Paweł Śliwiak z Piasta Piastów, Patryk Górak z Jezioraka Iława oraz Paweł Brudziński, Michał Michałowski i Marcin Ejsmont z Pogoni II.

Do tej pory Chlebnia rozegrała dwa spotkania ligowe, notując zwycięstwo 1:0 nad Rysiem Laski oraz przegrywając na wyjeździe z odwiecznym rywalem Milanem Milanówek 1:4. Pierwszy mecz nie należał do łatwych, ale ambitna gra do końca opłaciła się, bowiem w samej końcówce, gola na wagę 3 pkt zdobył Górak (to się nazywa debiut!). Niestety, tydzień później Milan nie dał żadnych szans ekipie trenera Brudzińskiego, pokazując jak wiele pracy jeszcze trzeba wykonać, aby stworzyć drużynę na miarę czołówki ligi okręgowej. Honorowe trafienie uzyskał dla Chlebni Przemysław Kierzkowski.

Występujący w B- klasie drugi zespół, bardzo udanie rozpoczął rundę jesienną, zwyciężając 4:3 rezerwy Teresina. Bramki dla podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego zdobyli: Adam Sierański – 2 oraz Bartłomiej Piórkowski i Łukasz Wiśniewski po jednej.


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl