Gwałtowna zmiana warty

W ostatnich latach rezerwy Pogoni bezskutecznie walczyły o awans do ligi okręgowej, dźwigając na sobie piętno drużyny niespełnionych nadziei. Czy w tym sezonie będzie tak samo?

W przerwie letniej w zespole doszło do sporej rewolucji kadrowej. Kilku piłkarzy, którzy stanowili o sile tej drużyny, postanowiło kontynuować przygodę z piłką w okolicznych klubach „okręgówki”, zaś szeregi rezerw zasilił niemal cały dotychczasowy zespół juniorów. Wiadomo, że na efekty tak gwałtownej „zmiany warty” czasem trzeba czekać długo, jednak już dziś widać spory potencjał tej mieszanki rutyny z młodością i kto wie, może w tym sezonie nasi piłkarze staną się czarnym koniem A-klasy. Inauguracja nie wypadła dobrze, bowiem podopieczni trenera Sławomira Kołaczka ulegli na wyjeździe rezerwom Mszczonowianki 1:3 (gol Sebastiana Wisińskiego), ale zasłużyli przynajmniej na remis, mając zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych niż rywale. Niestety zawiodła skuteczność.

Okazja do rewanżu nadarzyła się już 3 dni później, kiedy to nasi „rezerwiści” zmierzyli się z drugą drużyną Mszczonowianki w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Mimo że rywal wzmocnił się kilkoma piłkarzami z czwartoligowej kadry, trener Kołaczek nie bał się przeciw nim wystawić niemal samych juniorów. Po bardzo wyrównanym meczu Pogoń wprawdzie przegrała 0:1, ale swojej gry ci młodzi zawodnicy nie muszą się wstydzić.


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl