Piąte zwycięstwo w superlidze!

W ekspresowym tempie nasi gracze rozprawili się z Palmiarnią Zielona Góra w starciu 6. kolejki Wschodzący Białystok Superligi. Dartom Bogoria pokonała rezerwowy skład rywali 3:0.

Na otwarcie będący ostatnio w świetnej formie Paweł Fertikowski zwyciężył Łukasza Dzikowskiego 3:0. Wynik na 2:0 podwyższył Daniel Górak, wygrywając w takim samym stosunku z Tomaszem Rakowskim. Najbardziej zacięte widowisko stworzyli Marcin Sankowski i Adrian Spychała. Lepszy po czterech setach walki okazał się 17-letni grodziszczanin, dla którego był to trzeci pojedynek w superlidze w karierze.

 - Jestem bardzo zadowolony z każdej szansy występu w meczu ligowym pierwszego zespołu. Dzięki temu mogę się rozwijać i zdobywać kolejne doświadczenie. Tym bardziej jestem szczęśliwy, gdy do zwycięstwa Bogorii dokładam swoją cegiełkę. Mam nadzieję na rozegranie kolejnych pojedynków. Jeszcze w ubiegłym roku w ogóle nie spodziewałem się, że będę występował w barwach pierwszego zespołu - powiedział tuż po meczu "Sanek".


Do Grodziska Mazowieckiego nie przyjechali chorzy Lucjan Błaszczyk i Daniel Bąk,w składzie wicemistrza Polski zabrakło też Mateusza Gołębiowskiego.


- Kolejne trzy punkty cieszą, ale my skupiamy się już na poniedziałkowym meczu z Olimpią-Unią Grudziądz. Wierzymy, że stać nas na wygraną 3:0 - dodał Daniel Górak, który w superlidze legitymuje się bilansem 6-0.

Dartom Bogoria z pięcioma wygranymi i jedną porażką zajmuje drugie miejsce w tabeli Wschodzący Białystok Superligi (16 pkt). Do lidera z Grudziądza traci pięć "oczek", lecz na koncie ma rozegrane o jedno spotkanie mniej. Początek hitu pierwszej rundy superligi 3 grudnia o godz. 18.00.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - ZKS Palmiarnia Zielona Góra 3:0
Paweł Fertikowski - Łukasz Dzikowski 3:0 (12-10, 11-4, 11-6)
Daniel Górak - Tomasz Rakowski 3:0 (11-8, 12-10, 11-9)
Marcin Sankowski - Adrian Spychała 3:1 (11-7, 9-11, 11-9, 11-7)


Materiał nedesłany


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl