Spacerek w Jarosławiu

Minimalnie trzech pojedynków potrzebowała Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, by zrobić pierwszy krok do finału drużynowych mistrzostw Polski w tenisie stołowym. W Jarosławiu Bogoria rozgromiła PKS Kolping Frac 3:0 (9:2 w setach).


O szybkie, bo niespełna 90 minutowe, spotkanie postarali się Daniel Górak, He Zhi Wen i Robert Floras. Po jednej partii kosztem Vitaliya Nekhviadovicha i Marka Klaska stracili "Juanito" i "Florek". W pojedynku gigantów "Góra" pewnie zwyciężył byłego zawodnika Bogorii Wanga Zeng Yi. Drużynowi mistrzowie Polski wykonali pierwszy krok w stronę siódmego w historii i z rzędu finału rozgrywek. W półfinale play-off Wschodzący Białystok Superligi prowadzą z Kolpingiem Frac Jarosław 1:0. Rewanż będzie 2 maja w Grodzisku Mazowieckim.
- Wykorzystaliśmy nasze atuty i wiedzę, jaką mamy o grze przeciwników. Wygraliśmy z nimi wszystkie trzy spotkania w tym sezonie i czujemy się mocni w tej rywalizacji. Bardzo dobre pojedynki rozegrali wszyscy moi podopieczni. Na uwagę zasługuje też fakt drugiej z rzędu wygranej Daniela Góraka z Wangiem Zeng Yi 3:0" - powiedział trener Tomasz Redzimski.


materiał i fot. nadesłane


 


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl