Inauguracja nowego sezonu rozgrywek tenisa stołowego już 1 września.

Towarzyski mecz Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z zespołem All-Stars zainauguruje sezon 2013/2014 we Wschodzący Białystok Superlidze. Już 1 września o 16.00 w akcji zobaczyć będzie można m.in. indywidualnych mistrzów Polski: Daniela Góraka, Wanga Zeng Yi oraz Jakuba Kosowskiego!
Dla uczestników tego spotkania będzie to ostatni sprawdzian przed premierową kolejką Wschodzący Białystok Superligi (wtorek, 3 września). W barwach Bogorii zagrają Daniel Górak, Robert Floras i Paweł Fertikowski. Po przeciwnej stronie stołu staną gwiazdy rozgrywek - Wang Zeng Yi i Jewgienij Szczetinin (PKS Kolping Frac Jarosław) oraz Jakub Kosowski (Carbo-Koks TTS Polonia Bytom).
Święto tenisa stołowego w Grodzisku Mazowieckim rozpocznie się już o 13.00 Turniejem Rodzinnym. Najlepsi będą mieli prawo zmierzyć się z uczestnikami spotkania Bogoria - All-Stars. Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje i konkursy dla kibiców.
Spotkanie będzie powrotem do rodzimych rozgrywek Jakuba Kosowskiego, który 11 lat spędził w ligach niemieckich. Absolutny debiut na polskich parkietach zaliczy z kolei doświadczony, 43-letni Szczetinin, który na swoim koncie ma m.in. mistrzostwo Europy w grze podwójnej i turnieju drużynowym.

Mecz Bogorii z gwiazdami superligi to przedsmak tego, co czeka kibiców w najbliższym sezonie, który zapowiada się najciekawiej w historii. Początek konfrontacji o 16.00, wstęp wolny.


mat. nadesłany


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl