Bezpłatne warsztaty MAMA WIE!

Rusza kolejna edycja spotkań MAMA WIE! Ich misją, w myśl haseł: MAMA WIE! MAMA CZUJE! MAMA ROZUMIE! jest uświadomienie rodzicom, że instynkt macierzyński pozwoli im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem. Warsztatowi specjaliści poszerzą umiejętności i rozwieją wszelkie wątpliwości rodziców, przekażą również uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia. Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, psychologii, pierwszej pomocy czy pielęgnacji. Projekt skierowany jest do kobiet planujących ciążę, kobiet w ciąży oraz młodych rodziców. Gościem specjalnym warsztatów będzie Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia.
Celem projektu MAMA WIE! jest dotarcie do jak największej liczby kobiet. Spotkanie odbędzie się 13 października w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim w godzinach 10.30-13.30. Honorowy patronaty nad akcją objął Burmistrz Grodziska. Warsztaty MAMA WIE! są bezpłatne dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na facebook’u (www.facebook.com/warsztatymamawie). Zgłoszenia przyjmowane są od 15 sierpnia.


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl