Puchar ETTU: Bogoria walczy o ćwierćfinał

Wicemistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki w piątek o 19.00 stanie przed szansą awansu do ćwierćfinału Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego. Rywalem polskiej drużyny w 1/8 finału rozgrywek będzie chorwacki Dr Casl Zagrzeb.
Dartom Bogoria, by myśleć o obronie wyniku z ubiegłego sezonu, musi dotrzeć do finału imprezy. Kolejną przeszkodą na jej drodze jest chorwacki Dr Casl Zagrzeb, który w 3. rundzie wyeliminował ukraiński TTSC Nord 3:1. Polska drużyna będzie chciała wykorzystać atut własnej hali i udanie zakończyć rok na międzynarodowej arenie. Na krajowym podwórku uczyniła to w poniedziałek, pokonując lidera superligi Kolping Frac Jarosław 3:1. Trener Tomasz Redzimski liczy na dobrą formę Koreańczyka Oh Sang Euna, który w tamtej grze zdobył komplet dwóch punktów, ale w Pucharze ETTU jeszcze nie wygrał. Oha wspierać będą Daniel Górak, Robert Floras i Paweł Fertikowski, którzy muszą sprostać presji faworyta i ekipy rozstawionej w zawodach z pierwszym numerem.
O awansie do ćwierćfinału przesądzi tylko jeden mecz, dlatego grodziscy gracze liczą na przybycie i doping swoich kibiców. Z grona kibiców, którzy do hali Bogorii przyprowadzą trzy osoby, które jeszcze nie mają wyrobionej klubowej karty kibica, wylosowany zostanie smartfon. Początek polsko-chorwackiej rywalizacji w piątek o godz. 19.00.


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl