Szałaputy wygrały pracownię

Aż 877 szkół z całej Polski zgłosiło się do konkursu filmowego Tesco dla Szkół – „Zdrowo najedzeni”. Wyniki zostały ogłoszone 15 stycznia, a wśród laureatów znalazła się Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka w Grodzisku, której film pt. „Szałaputy” zajął 2 miejsce.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, a jego tematem było zdrowie i racjonalne odżywianie. W pierwszym etapie nagrodzono 3 filmy, które zdobyły największą liczbę głosów wśród internautów. Do drugiego etapu zakwalifikowano 438 prac, spośród których jury wybrało siedmiu laureatów i właśnie w tym gronie znalazła się Szkoła Tosi i Franka, zajmując drugie miejsce i zdobywając cenne nagrody – minikamery HD dla wszystkich członków filmowego zespołu oraz nowoczesną pracownię multimedialną o wartości 16 tys. zł dla szkoły i tablet dla nauczyciela-opiekuna. 


 


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl