Gregorovius za dobroczynność

Od 2002 roku Nidzicki Fundusz Lokalny organizuje konkurs o tytuł „Dobroczyńcy Roku”, w którym wyróżniane są osoby i przedsiębiorstwa szczególnie zaangażowane we wspieranie inicjatyw społecznych. Jednym z nagrodzonych w ostatniej edycji został grodziski radny miejski Henryk Tuszyński.
Kandydatura Henryka Tuszyńskiego do tytułu „Dobroczyńcy Roku” została zgłoszona przez Klub Sportowy „Gmina Kozłowo” i Stowarzyszenie KEKS – Kozłowska Ekologiczna Kuźnia Smaku oraz otrzymała rekomendację wójta gminy Kozłowo. Jak można przeczytać w uzasadnieniu Henryk Tuszyński bardzo aktywnie uczestniczy w życiu gminy Kozłowo od kilku lat, wykazując duże zaangażowanie w sprawy rozwoju gminy, promując ją w innych środowiskach, przede wszystkim zaś wspiera klub sportowy – m.in. organizując szkolenie drużyn. Jak podkreślają wnioskodawcy, ma doskonały kontakt z zawodnikami, a w razie potrzeby zapewnia pomoc medyczną.


fot. udostępnione przez Nidzicki Fundusz Lokalny


<< Wróć do strony głównej Zobacz Lista artukułów >>

Komentarze:
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy!
Dodaj swój komentarz
Nick: Email:
Twój komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Ostatnio wydana gazeta:

W Bogorii nr 234 piszemy o dziesięcioleciu Szpitala Zachodniego w Grodzisku, finale akcji pomocy dla Kingi Przybyło, dodatkowo w numerze wywiady z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Jackiem Fedorowiczem i Bastkiem Riedlem, relacja z „Fetting Festiwal” w Baranowie i inne ważne i ciekawe...

Reklama:

Nasi partnerzy:

Informator miejski: Pokaż wszystkie...

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim

ul. Kościuszki 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tel: 0-22 755-55-34 | Fax: 0-22 755-53-27
urzad@grodzisk.pl; www.grodzisk.pl